V máji 2026 Rozvojový tím spolu so starostom obce organizovali v časti Zlatník aktivitu Uvítanie novorodeniatok. Hlavným cieľom je preukázať rodinám úctu a osláviť príchod novej generácie. Mamičkám a ich deťom - novorodeniatkam sme zalahoželali a odovzdali darček.