Dňa 2.4.2026 sa v centre Rozvojového tímu konala aktivita Veľkonočné fotenie, kde sa obyvatelia mali možnosť odfotiť a vytvoriť pre rodiny a komunitu trvalé spomienky, posilniť vzájomné vzťahy a priblížiť tradície jarných sviatkov v príjemnom, podpornom prostredí.