SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Voľby do Európskeho parlamentu 25.05.2019

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozhodnutím č. 28/2019 Z. z. vyhlásil voľby do Európskeho parlamentu a určil deň ich konania na sobotu 25. mája 2019 od 07.00 h do 22.00 h.

Obec Vítkovce má zriadený jeden volebný okrsok. Miesto konania volieb v obci  je na Obecnom úrade Vítkovce.

zároveň

Obec Vítkovce zverejňuje emailovú adresu na doručenie žiadostí o vydanie hlasovacieho preukazu pre voľby do Európskeho parlamentu.

Emailová adresa : obecvitkovce@levonetmail.sk

Peter Dirda